Vyber krajinu

NÁKUPY V ROCA GROUP


Vážený dodávateľ, vitajte v Roca Group! Pozrite sa, prosím, na naše kritériá pre úspešnú spoluprácu. Prostredníctvom objemu našich zákaziek uplatňujeme značný vplyv na spoločnosť a životné prostredie.


Roca Group je svetovou jednotkou v oblasti designu, výroby a marketingu kúpeľňových výrobkov pre architektúru, stavebníctvo a interiérový design. Bol založený v roku 1917 a kombinuje tradíciu a znalosti s vášňou pre inovácie a úctu k životnému prostrediu s cieľom reagovať na potreby ľudí a prispieť k zlepšeniu blahobytu spoločnosti.

S udržateľnosťou prítomnou vo všetkých svojich výrobných procesoch a so záväzkom pomôcť zachovať lepšiu planétu pre budúce generácie zaviedla skupina Roca túto filozofiu v 170 krajinách, v ktorých pôsobí, a vo svojich 77 továrňach ju každý deň odovzdáva svojim viac ako 21 500 zamestnancom.

Rodinná skupina je lídrom na trhu v Európe, Latinskej Amerike, Indii a Rusku. Má tiež silné zastúpenie v Číne a zvyšku Ázie, na Blízkom východe, v Austrálii av Afrike. V dôsledku toho je vo svojej činnosti svetovou jednotkou. Roca Group dosiahla v roku 2020 v roku poznamenanom pandémiou obrat 1 684 miliónov eur.

V spoločnosti Roca Group si nielen želáme udržať pozíciu poskytovateľa vysoko inovatívnych produktov, ale chceme ju taktiež rozšíriť. Práve z tohto dôvodu nastavujeme vysoké výkonnostné štandardy pri výbere našich dodávateľov. Skupina Roca očakáva, že všetci dodávatelia budú poskytovať proaktívne riešenie s cieľom udržať konkurencieschopnosť a splniť požiadavky skupiny Roca.

PRIHLÁSTE SA ALEBO SA ZAREGISTRUJTE NA NAŠOM DODÁVATEĽSKOM PORTÁLI

PRIHLÁSENIE PRE EXISTUJÚCICH DODÁVATEĽOV

Ak ste súčasný dodávateľ, môžete sa prihlásiť na náš portál dodávateľov tu.

ZAREGISTROVAŤ SA AKO NOVÝ DODÁVATEĽ

Máte záujem o spoluprácu s Roca Group? Potom sa prosím zaregistrujte na našom dodávateľskom portáli. Skontrolujeme Váš profil a čoskoro sa Vám ozveme, či bude spolupráca možná a/alebo uskutočniteľná.