Atelier oï

Ateliér OI, založený v roku 1991 vo švajčiarskom Neuveville Aurelom Aebim, Armandom Luisom a Patrickom Reymondom, usiluje o odstránenie bariér medzi žánrami a pestovanie kreativity naprieč disciplínami už 20  rokov.
V priebehu jeho úspešného pôsobenia sa dizajn, interiérový dizajn a architektúra prepájali na medzinárodnej úrovni. Multidisciplinarita, tímový duch a dôverné väzby s materiálmi sú kľúčovými pojmami ateliéru. Ich projekty, zrodené z intuitívneho a emocionálneho spojenia s procesom tvarovania rôznych materiálov, dosiahli uznania naprieč celým svetom (víťaz European 3, 1994, Európske múzeum v roku 2001, dizajnové ocenenie iF, 2012, Ocenenie Living at Home, 2007, Produkt roku, Architectural Record, 2008). Svoj čas delí medzi experimentovanie, kultúrne výmeny, akcie zasvätené svojim dielam a návrhom pre firmy Wogg, Roethlisberger, USM, B&B Italia, Foscarini, Bulgari, Bréguet, Swatch, Moroso a Louis Vuitton.
Ateliér Öl po prvýkrát vytváral inštalácie pre Laufen pri 120. narodeninách Laufenu v Miláne, v srdci Zona Tortona. Ateliér vytvoril aj koncepty pre expozíciu Laufenu v roku 2014.